Pääkonttori / Ketjun tukku

Yhteystiedot

DeliService Punnitse & Säästä Oy
Y-1953535-5 
Tuottotie 7
33960 Pirkkala
 

Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite:FI4480001271048978
Operaattori: Danske Bank (DABAFIHH)
Aineistomuoto: Finvoice

Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun 
Laskulla tulee olla seuraavat osoitetiedot:
Deliservice Punnitse & Säästä Oy
Ostolaskut 17180D
PL 10
57090 VISMA SCAN


Laskut tulee lähettää sähköpostin liitetiedostoina PDF-muodossa (max. 5MB/tiedosto) osoitteeseen:



Mikäli lasku sisältää liitesivuja, näiden tulee olla samassa tiedostossa varsinaisen laskun kanssa.


Paperilaskujen skannauspalvelu
Laskulla ja kirjekuoressa tulee olla seuraavat osoitetiedot:
Deliservice Punnitse & Säästä Oy
Ostolaskut 17180D
PL 10
57090 VISMA SCAN


Kristina Bäckmark
Toimitusjohtaja
044 7129 232
kristina.backmark@punnitse.fi

Jussi Huhtanen
Ostopäällikkö / Purchasing Manager
+358 45 1136 001
jussi.huhtanen@punnitse.fi

Stephen Toms
Ostopäällikkö / Purchasing Manager
+358 45 8666 300
stephen@punnitse.fi

Heidi Kesti
Tuoteasiantuntija / Product Expert
045 1292 900
heidi.kesti@punnitse.fi

Johanna Kulmala
Ostokoordinaattori / Purchasing coordinator
+358 45 1610945
johanna.kulmala@punnitse.fi

Henna Paakinaho
Markkinointipäällikkö
045 1470 150
henna.paakinaho@punnitse.fi

Ville Virjo
Kenttäpäällikkö
045 1665 530
ville.virjo@punnitse.fi

Timo Paarlahti
Projektipäällikkö
045 1352 125
timo.paarlahti@punnitse.fi

Piia Kvist
Henkilöstöpäällikkö
045 1665 965
piia.kvist@punnitse.fi


 

REALLY?
Punnitse & Säästä Facebookissa. Jäseniä 19272. Liity sinäkin!