Pääkonttori / Ketjun tukku

Yhteystiedot

DeliService Punnitse & Säästä Oy
Y-1953535-5 
Tuottotie 7
33960 Pirkkala

Kristina Bäckmark
Toimitusjohtaja
044 7129 232
kristina.backmark@punnitse.fi

Antti Siren
Talouspäällikkö
045 1470 140
antti.siren@punnitse.fi

Stephen Toms
Ostopäällikkö / Purchasing Manager
+358 45 8666 300
stephen@punnitse.fi

Minea Koskinen
Ostoassistentti / Purchasing Assistant (new product offers)
+358 45 1610 905
minea.koskinen@punnitse.fi

Heidi Kesti
Tuoteasiantuntija / Product Expert
045 1292 900
heidi.kesti@punnitse.fi

Johanna Kulmala
Ostokoordinaattori / Purchasing coordinator
+358 45 1610945
johanna.kulmala@punnitse.fi

Henna Paakinaho
Markkinointipäällikkö
045 1470 150
henna.paakinaho@punnitse.fi

Timo Paarlahti
Projektipäällikkö
045 1352 125
timo.paarlahti@punnitse.fi

Piia Kvist
HR-päällikkö
045 1665 965
piia.kvist@punnitse.fi

Pasi Hätönen
Varastopäällikkö
045 8574 215
pasi.hatonen@punnitse.fi
 

REALLY?
Punnitse & Säästä Facebookissa. Jäseniä 17648. Liity sinäkin!