Pääkonttori / Ketjun tukku

Yhteystiedot

DeliService Punnitse & Säästä Oy
Tuottotie 7
33960 Pirkkala

Sami Kortelainen
Toimitusjohtaja
040 5411 880
sami.kortelainen@punnitse.fi

Antti Siren
Talouspäällikkö
045 1470 140
antti.siren@punnitse.fi

Stephen Toms
Ostopäällikkö / Purchasing Manager
+358 45 8666 300
stephen@punnitse.fi

Minea Koskinen
Ostoassistentti / Assistant Buyer
+358 45 1610 905
minea.koskinen@punnitse.fi

Johanna Kulmala
Ostokoordinaattori / Purchasing coordinator
+358 45 1610945
johanna.kulmala@punnitse.fi

Heidi Kesti
Tuoteasiantuntija
045 1292 900
heidi.kesti@punnitse.fi

Henna Nummi
Markkinointipäällikkö
045 1470 150
henna.nummi@punnitse.fi

Timo Paarlahti
Projektipäällikkö
045 1352 125
timo.paarlahti@punnitse.fi

Mika Karttunen
Suunnittelija
045 1136 001
mika.karttunen@punnitse.fi

Piia Kvist (äitiyslomalla)
Hr-koordinaattori
045 1665 965
piia.kvist@punnitse.fi

Pasi Hätönen
Varastopäällikkö
045 8574 215
pasi.hatonen@punnitse.fi
 

REALLY?
Punnitse & Säästä Facebookissa. Jäseniä 10729. Liity sinäkin!