Myymälät - Helsinki


Helsinki Citycenter
It's Pure Myymäläpäällikkö: Mira Mattila Palvelemme:
Kauppakeskus Citycenter Puhelin: 040 0551 591 Arkisin 8–20
Kaivokatu 8 helsinki.citycenter@itspure.com Lauantaisin 10–18
00100 Helsinki Sunnuntaisin 12–16

  Katso sijainti kartalta



Helsinki Columbus
Punnitse & Säästä                 Kauppias: Jaana Heikkinen Palvelemme:
Kauppakeskus Columbus Puhelin: 045 664 7611 Arkisin 10–19
Vuotie 45 helsinki.columbus@punnitse.fi Lauantaisin 10–17
00980 Helsinki Sunnuntaisin Suljettu

  Katso sijainti kartalta



Helsinki Easton
It's Pure Myymäläpäällikkö: Mira Mattila Palvelemme
Kauppakartanonkatu 3 Puhelin: 045 2115 661 Arkisin 9–21
00930 Helsinki   helsinki.easton@itspure.com Lauantaisin 9–18
Sunnuntaisin 12–18

  Katso sijainti kartalta



Helsinki Kaari
Punnitse & Säästä Myymäläpäällikkö: Janita Helenius Palvelemme: 
Kantelettarentie 1 Puhelin: 045 1610 480 Arkisin 10–21
00420 Helsinki   helsinki.kaari@punnitse.fi      Lauantaisin 10–19
Sunnuntaisin 11–18

  Katso sijainti kartalta



Helsinki Kamppi
Punnitse & Säästä Kauppias: Maarit Reingoldt  Palvelemme: 
Simonkenttä, Simonkatu 9 Puhelin: 045 1672 430 Arkisin: 10–20
00100 Helsinki   helsinki.kamppi@punnitse.fi Lauantaisin 10–18
Sunnuntaisin 12–18

  Katso sijainti kartalta



Helsinki Kurvi
Punnitse & Säästä Myymäläpäällikkö:  Minttu-Mari Rahikainen Palvelemme: 
Hämeentie 50 Puhelin: 045 1130 693 Arkisin 10–20
00500 Helsinki   helsinki.kurvi@punnitse.fi Lauantaisin 11–18
Sunnuntaisin Suljettu

  Katso sijainti kartalta



Helsinki Päärautatieasema
It's Pure Myymäläpäällikkö:  Minttu-Mari Rahikainen
Elielinaukio 3 Puhelin: 040 0551 229 Arkisin 7.30–20
00100 Helsinki helsinki.rautatieasema@itspure.com Lauantaisin 10–20
Sunnuntaisin 10–18

  Katso sijainti kartalta


REALLY?
Punnitse & Säästä Facebookissa. Jäseniä 27091. Liity sinäkin!